Hakkında

Piyasacilar.com kripto para dünyasıyla ilgili en hızlı, en şeffaf ve en güvenilir verileri sizlere ulaştırmayı hedef alan bir platformdur. Piyasacilar.com üzerinden bir çok kripto paraya, proje sahiplerine ve kripto para arzlarına erişebilirsiniz. Kripto paraları özelliştirerek aramak isteyen kullanıcılarımıza sağladığımız araçlar sayesinde derin araştırma yapmanıza olanak sağlamaktayız. Kripto paraları algoritmalarına, şifreleme tekniğine ve daha bir çok değişkene göre kategorize ederek ‘Makine Öğretisi’ teknolojisi kullanan veri analistlerimiz sayesinde anlık olarak gelişmelere ulaşabilirsiniz ve analizlerinizde bu verileri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Piyasacilar.com kripto para dünyasıyla ilgili araştırma yapmak isteyen bütün kullanıcılara sade ve anlık veri koleksiyonu sunarak, bilgi kirliliğini ve zaman kaybını en aza indirgemektedir. Dünya’nın dört bir tarafından anlık olarak size sunduğumuz veri paylaşımını yine size sağladığımız araçlar sayesinde özelleştirerek araştırabilir, analizler yapabilirsiniz. Takip etme özelliği sayesinde portfolyonuze ekleyeceğiniz kripto paraların anlık hareketlerini özel olarak takip edebilir ve bildirimler alabilirsiniz.
Blokzincir teknolojisini kullanan projeleri araştırma konusunda yanınızda olmayı hedefleyen Piyasacilar.com, projelerin kullandığı algoritmalar, işlem görüldükleri kripto para borsaları ve sosyal medya araçlarından elde ettiği verileri anlık olarak sizle paylaşarak hizmet vermektedir. Piyasacılar.com hiç bir şekilde bir yatırım danışmanlığı firması olmamakla birlikte hiç bir şekilde bir yatırım tavsiyeside vermemektedir. Kullanıcılarına yapacağı yatırımlarda kendi düşüncelerini ve analizlerini ön plana koymalarını ve yatırımlarını kendilerine göre şekillendirmesini tavsiye etmektedir.