Change background image
                   

SON KORSAN ( ONLINE TÜRK OYUNU )

Konusu 'Online Oyunlar' forumundadır ve Game Over tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Game Over
  Offline

  Game Over Piyasacı

  Katılım:
  12 Nisan 2013
  Mesajlar:
  111
  Beğenileri:
  14
  Ödül Puanları:
  30
  SON KORSAN ( ONLINE TÜRK OYUNU )

  Türkçe oyun stüdyosunda Consala Games tarafından tamamen yerli yazılımlarla geliştirilen Çevrimiçi Korsanlık Oyunu Son Korsan Avrupa piyasasından sonra hedefini Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) pazarlarına yöneltti. Son Korsan, Osmanlı devrine ait çizgiler sayesinde dünya çapında beğenildi ve tam not aldı.

  son-korsan.jpg

  Nisan 2013'den itibaren bir milyonu geçen oyuncu sayısı ile kısa bir süre içinde süratle gelişen Son Korsan; IOS, Android, Facebook ve web siteleri üzerinden oynanabilmesi nedeniyle oyuncu her an Son Korsana erişebiliyor. Türkçe olarak yazılan oyun aynı zamanda İngilizce, İspanyolca, Flemenkçe, Fransızca gibi birçok dilde dil seçeneği sağlıyor ve oyuncularına 24 saat etkin destek imkanı veriyor. Hızla büyümesinin temel sebebi de; benzeri bir çok oyunda bulamadığınız niteliklerin tamamının Son Korsan'da bulunmasıdır.


  Mesela; Kanuni Sultan Süleyman'ın define haritası parçacıkları biriktirip bir hazine macerası yaşayabilir, 5 vs 5 MOBA (Multiplayer online battle arena) arenasında boy gösterebilir, önünüze çıkan rakip oyuncuları denizin dibine gönderebilir, alışveriş yaparak akçe kazanabilir ya da deathmatch haritası üzerinde rakip oyuncularla kozlarınızı paylaşarak, prim kazanabiliyorsunuz. Ayrıca; bayrak yarışması, ada fetihleri​​, ejderha ve futbol faaliyetleri gibi belirli aktivitelere de katılarak, eylemi en üste düzeyde yaşayabilirsiniz. Gerçek dünya haritası teması üzerine tasarlanan haritaları nedeniyle, üyelerine çok daha gerçek bir oyun fırsatı sunuyor.Bu başarılı girişimlerinden dolayı yapıcılarını buradan kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Sayfayı Paylaş