Change background image

EXPER, EasyPad N8D 8 inç Tablet ile Piyasaya Giriş Yaptı 'Özellikleri'

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve özgür tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. özgür

özgür Yetkili üye Yönetici

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Haziran ayı içinde kullanıcılara duyurulan Türkiye'nin ilk Intel işlemcisine sahip, Android işletim sistemli tablet EasyPas R10S'ten sonra 10, 11, 9.7 ve 7 inçlik farklı boyutlara sahip tabletler ürün segmentine, 8 inçlik model de eklendi.

expereasypadn8d0.jpg

EasyPad N8D tablet Özellikleri:

• Dual Cortex A9 işlemci,
    • Android 4.1 işletim sistemi
    • 1GB yüksek hızlı DDR3 RAM’i
    • 8GB depolama alanı
    • 8 inç 1024x768 piksel yüksek çözünürlüklü tam görüş açısına sahip IPS ekran
    • Çift kamera donanım özelliklerine sahip.

N8D-01.jpg

Exper EasyPad N8D modeli üzerinde yüklü olan Android 4.1 işletim sistemi sayesinde kullanıcılara kulanımı kolay ara yüz sağlıyor.Tablet üzerinde dahili olarak gelen 8 GB depolama alanı microSD sayesinde 32 GB depolama alanına yükseltilebiliyor.32 GB depolama alanı ile bir çok müzik, film, uygulamalar depolanabiliyor. microSD ile 32 GB'a çıkartılabilen depolama alanı, tableti satın alacak kişilere fiyat uygunluğu sağlıyor.

slide.jpg

Tabletlerde 8 GB , 16 GB, 32 GB ile satılma stratejisi fiyatlarını yükseltirken, Exper EasyPad N8D modeli 8 GB alınarak üzerine fazla fiyat farkı ödemeden 32 GB microSD ile hafıza arttırılmış oluyor.Ekran olarakta oldukça geliştirilmiş özelliklere sahip tablet, 179 dereceye kadar görüş açısı sağlayan IPS teknolojisi ve HD ultra hassas ekranı sayesinde dokunuşlarınızı anında algılayarak, işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek, uygulamalar arasında hızlı geçişler sağlanıyor.

Sayfayı Paylaş