Change background image
                   

''İzlenebilecek En Güzel Kore Dizileri 2013 ''

Konusu 'Yabancı Diziler' forumundadır ve elçin tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. elçin
  Offline

  elçin Piyasa Uzmanı

  Katılım:
  12 Nisan 2013
  Mesajlar:
  283
  Beğenileri:
  25
  Ödül Puanları:
  45
  EN GÜZEL KORE DİZİLERİ
  Son yıllarda ülkemizdede oldukça talep gören ve izleyici sayısı fazal olan Kore dizilerini beğenilere göre en dikkat çeken dizileri aşağıda ki lsitede oluşturmaya çalıştım.Belki izleyeniniz belkide hiç haberi olmayanda vardır.Eskilerde Brezilya dizileri meşhur iken şimdi Kore dizileri revaçta.Diziler sezonluk çekiliyor ve bizde ki dizleri gibi uzatılmıyor, konular çabuk işleniyor.


  A Love To Kill: 2005 yılında yapılan bu dizi dram,romantizm ve komedi konuları üzerinedir.Türkçe ismi " Ölümüne Aşk "dır.Bir bölümü 60 dakika sürmektedir.Konusu biraz ağır olan bu dizi hala devam etmektedir.İmdb tarafından 7,4 puan almıştır.

  Secret Garden: 2010 yılında başlamış fantastik,dram ve komedi ağırlıklı bir dizidir.İzleyeciyi sıkmayacak cinsten bir dizi olan Secret Garden , 2011 yılında final yapmıştır.İmdb puanı ise , 7,6'dır.
  Mianhada, saranghanda: Türkçe ismi "Özür Dilerim Ama Seni Seviyorum " olan bu dizi 2004 yılında yapılmıştır.Romantizm ve dram sahnelerinin bolca olduğu , Güney Kore yapımı bir dizidir.İnsanı duygulandıran ve ağlatan türden bir dizi olan Mianhada,saranghanda hala devam etmektedir.Ji-seob So ,Su-jeong Lim,Kyeong-ho Jeong gibi oyuncular yer almaktadır.İmdb kullanıcıları tarafından 7,7 puan almıştır.

  Mary Stayed Out All Night: "Evlen Benimle , Mary!" dizisi 2010 yılında başlamıştır.Her bölüm 55 dakika sürmektedir.İnatçı bir kız olan ve erkeklerle pek arası olmayan Mary Wei , Kang Mu-Kyul ile çıkmaya başlarlar.Ancak aralarına giren Byun Jung-in ilişkinin sorunlara yol açmasına neden olmaktadır. İmdb puanı 7,6'dır.

  Padam Padam: 2011 yılında başlamış dram ve romantizm konuları işlenmiştir.Yan-Kang-Cheol ve Ji-Na'nın tesadüf olarak karşılaştıktan sonra ki aşk hikayesini anlatmaktadır.Oyunculukların çok iyi olmasına rağmen bu dizi kısa sürmüş ve 2012 yılında sona ermiştir.İmdb kullanıcı bu film için 6,4
  puan vermişlerdir.


Sayfayı Paylaş